Štěňata pražských krysaříků – vrh “B”

Budulínek.

Přišly nové fotky našlich kluků z vrhu B. Vlevo Brouček, vpravo Budulínek.

Tak nadešel čas, kdy nás naši úžasní klučíci Brouček a Budulínek opustili a šli rozdávat radost tam, kde vlídná náruč je jim stále otevřená. Přejeme jim hodně štěstí a předlouhý život a pánečkům děkujeme, že zůstávají s námi v kontaktu a dovolí nám tak sledovat, jak rostou. Věříme, že si kluci od nás odnesli pomyslný raneček té pravé jedinečné krysaříčí lásky a s pečlivou důkladností ji rozdávají všem okolo :-)) A zde již první fotky z nových domovů. První Brouček, druhý Budulínek.

Štěňátka 7,5 týdne (První Budulínek, druhý Brouček)

9.1.2011 – Zkusili jsme vyfotit mrňata, ale už to nejde :-) Jsou příliš rychlí :-)) Kluci jsou již zadaní a Borůvka zůstává doma, protože zcela zahltila manželovo srdíčko a ten ji prý nikomu nedá a nedá :-) (První Budulínek, druhý Brouček)

30.12.2010 – Nafotili jsme pár snímečků našich Béčkových štěnítek, ale už se to daří jen s velkým úsilím. Většinou na snímku nezůstane nic, možná maximálně ocásek. Vzali poznávání okolí útokem a zastaví je na chvíli tak maximálně miska s nějakou mňamkou. Ale povahu mají úžasnou, je to pastva pro oči je pozorovat :-)) (První Budulínek, druhý Brouček)

19.12.2010 – nové fotky štěňátek – první Budulínek, druhý Brouček, třetí Borůvka. Štěňátka rostou a jsou čím dál zvědavější :-)

Štěňátkům je něco málo přes 14 dní a pomalu se již koukají na tento obrovský svět

1.12.2010 – nové fotky štěňátek – první Budulínek, druhý Brouček, třetí Borůvka

25.11.2010 povila naše sladká Fanynka 3 zdravá miminka. 2 čokoládové kluky a 1 černopálenou holčičku. Dovolte, abychom vám je představili jmény a podělili se prvními fotografiemi. Štěňátka budou k zadání až po 5.týdnu věku.

  • Brouček – pes hnědý s pálením – narodil se jako první ve 3,20 hod s váhou 132g
  • Borůvka – fena černá s pálením – narodila se jako druhá ve 3,40 hod s váhou 86g
  • Budulinek – pes hnědý s pálením – narodil se v 6,25 hod s váhou 108g

Dne 26.9. proběhlo úspěšné krytí naší Fanynky Proper puppy x Ťopem z Jeřic (heterozygot na hnědou barvu).

26.10. byla sonograficky potvrzena březost v počtu 3 miminek.

Tatínek Ťop z Jeřic.

Maminka Fanynka Proper puppy.