Štěňata pražských krysaříků – vrh “A”

Quendi (Afrodite) jsme měli čest vidět na výstavě v Trenčíne, kde byla se svou paničkou Márií vystavovat kamarádky ridgebacky. Máme obrovskou radost, protože z ní roste krásná psí slečna a tímto chci poděkovat Márii, jakou vzornou péči ji věnuje :-))))

Fidorka (Adrasteia).

Qendi (Afrodite) dovádí v novém domově.

Naše holky v nových domovech – Qendi (Afrodite).

Fidorka (Adrasteia).

Tak nám i druhá holčička Adrasteia alias Fidorka odjela do nového domova, aby mohla rozdávat radost a lásku. Na jedné fotce Honzík ještě s oběma holkama a pak už rodina Hrabáková ze Svatavy s Fidorkou. Hodně štěstí!

Afroditka se bude jmenovat Quendi a odjela do Rakouska rozdávat lásku slečně Márii a jejim dvěma ridgebackům a jednomu pejskovi z útulku. Mária s námi bude stále v kontaktu a s Quendi ji určitě uvidíme na výstavách. Tady poslední fotky z loučení.

Holčičky mají 8 týdnů.

Holčičky mají 6 týdnů.

Holčičky jsou zadané, jedna zůstává doma.

Pár nových fotek našich miminek:

Vyfotili jsme miminka nejen s maminkou Opálkou, ale i s celou krysaříčí smečkou. Láska je láska a u nás se táhne vždy za jeden provaz a tak se klidně může spát přece na jedné hromadě :-)

Holčičky nám dělají radost, už otevřely oči a krásně přibírají na váze.

Štěnátka rostou a prospívají. Mají už více než týden a jejich aktuální váhy jsou: Afrodité 342g, Aglaia 314g, Adrasteia 338g.

Dne 20.6.2009 Opálka přivedla na svět 3 krásné čokoládové holčičky. Štěňátka zatím nejsou k zadání, budou až po 5. týdnu věku. Více informací o rodičích v sekci naši psi a naše feny.

Dovolte, abychom štěňátka představili. Jména jsou inspirací z řecké mytologie.

  • Afrodité (bohyně smyslné lásky a krásy) – narodila se v 8:20 jako první s váhou 152g
  • Aglaia (bohyně půvabu a krásy) – narodila se v 9:30 jako druhá s váhou 122g
  • Adrasteia (bohyně osudu -ta, před níž není úniku) – narodila se v 9:35 s váhou 142g, této fence jsme okupírovali ocásek :-)))